| Номер у каталозі Grundfos | 99224468 |
| Макс. гідростатичний натиск | 12 м |
| З'єднання труб | DN 40 |
| Монтажна довжина | 250 мм |
| Матеріал корпусу насосу | Чугун |
| Матеріал робочого колеса | ПЕС 30% GF |
| Тип з'єднання | фланцеве |
| Допустимий тиск | PN 16 |
| Макс. робочий тиск | Є 16 |
| Робоча рідина | Вода |
| густина | 983,2 кг/м3 |
| Температура рідини, що перекачується | -10 .. 110 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 0 .. 40 °C |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Макс. споживання струму | 0,18 .. 2,05 А |
| Вага нетто | 16 кг |
| Повна вага | 17.6 кг |
| Об'єм упаковки | 0,039 м3 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |
Циркуляційний насос Grundfos MAGNA 1 40-120 F виготовлено з урахуванням міжнародних стандартів якості. Пристрій відрізняється високими показниками надійності та довговічністю, має простий компактний корпус із чавуну та робоче колесо з нержавіючої сталі.
Насос укомплектований потужним двигуном, який має «мокрий ротор» і підшипники, що змащуються за допомогою робочого середовища, що перекачується. Серед особливостей агрегату фахівці зазначають:
Регулятор, встановлений у клемній коробці.
Зручна панель управління на клемній коробці.
Штуцер для відведення повітря.
Модель Grundfos MAGNA 1 40-120 F може працювати в нічному автоматичному режимі, за якого передбачена знижена подача. Примітно, що максимальний робочий тиск насоса – 10 бар, а гідростатичний тиск може сягати 120 дм.
MAGNA 1 40-120 F : особливості, переваги
Продукція Grundfos MAGNA 1 – циркуляційні насоси нового покоління, які мають гарні технічні характеристики, міцні, довговічні та функціональні. Кріпиться агрегат за допомогою фланцевих з'єднань. Насос та електродвигун утворюють єдиний вузол без торцевого ущільнення валу, тільки з двома нерухомими ущільненнями.
MAGNA 1 40-120 F – потужна насосна установка, що має вбудований датчик контролю перепаду тиску. Її можна встановити в системах опалення, а також системах гарячого водопостачання. Перевагами циркуляційного фірмового насоса є:
Придбати Grundfos MAGNA1 40-120 F без переплати ви можете у нашому онлайн-маркеті, який працює за зручним графіком. У нашому каталозі ви знайдете тільки надійну та фірмову продукцію, яка пройшла всі етапи сертифікації.
Документация по Grundfos MAGNA1 40-120 F:
| Технічний опис Грундфос MAGNA1 40-120 F | завантажити |
| Брошура Grundfos MAGNA1 | завантажити |
| Каталог насосів Grundfos MAGNA1 | завантажити |
| Посібники з монтажу та експлуатації MAGNA1 40-120 F | завантажити |
| Довідник з комплектуючих для сервісу | завантажити |