| Номер у каталозі Grundfos | 97924366 |
| Макс. гідростатичний натиск | 15 м |
| Номінальний натиск | 11.11 м |
| Номінальна витрата | 32,06 м3/год |
| З'єднання труб | DN 65 |
| Монтажна довжина | 340 мм |
| Матеріал корпусу насосу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | ПЕС 30% GF |
| Тип з'єднання | фланцеве |
| Допустимий тиск | PN 6/10 |
| Макс. робочий тиск | Є 10 |
| Робоча рідина | Вода |
| густина | 983,2 кг/м3 |
| Температура рідини, що перекачується | -10 .. 110 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 0 .. 40 °C |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Макс. споживання струму | 0,3 .. 6,18 А |
| Вага нетто | 23.6 кг |
| Повна вага | 25.8 кг |
| Об'єм упаковки | 0,057 м3 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |
Документация по Grundfos MAGNA3 65-150 F N 340:
| Технічний опис Грундфос MAGNA3 65-150 FN 340 | завантажити |
| Каталог насосів Grundfos | завантажити |
| Посібники з монтажу та експлуатації MAGNA3 N | завантажити |
| Сервісна інструкція: Виконання з підключенням живлення через зовнішній штекер | завантажити |