| Номер у каталозі Grundfos | 97686705 |
| Макс. гідростатичний натиск | 45 м |
| Максимальний розмір частки | 1 мм |
| Номінальний натиск | 30.1 м |
| Номінальна витрата | 2.83 м³/год |
| Вихід насосу | G 1 |
| Матеріал корпусу насосу | Композитний |
| Матеріал робочого колеса | Композитний |
| Максимальна глибина установки | 10 м |
| Робоча рідина | Вода |
| Температура рідини, що перекачується | 0 .. 40 °C |
| густина | 998,2 кг/м3 |
| Потужність - P1 | 1.05 кВт |
| Потужність насосу (P2) | 0.62 кВт |
| Напруга мережі | 1 x 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Сила струму | 4,8 А |
| Номінальна швидкість | 2800 об/м |
| Реле рівня | поплавковий вимикач |
| Кабель живлення | 15 м |
| Повна вага | 10.4 кг |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |