| Номер у каталозі Grundfos | 52588344 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. гідростатичний натиск | 12,5 м |
| Макс витрата насоса | 3,8 м3/год |
| Макс. робочий тиск | Є 10 |
| Тип з'єднання | муфтове |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Допустимий тиск | PN 10 |
| Матеріал корпусу насосу | Чугун |
| Матеріал робочого колеса | Композит, PES/PP |
| Робоча рідина | Вода |
| густина | 998,2 кг/м3 |
| Температура рідини, що перекачується | 2 .. 60 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 0 .. 80 °C |
| Потужність насоса при швидкості 1 | 135 Вт |
| Потужність насоса при швидкості 2 | 210 Вт |
| Потужність насоса при швидкості 3 | 270 Вт |
| Сила струму при швидкості 1 | 0,61 А |
| Сила струму при швидкості 2 | 0,93 А |
| Сила струму при швидкості 3 | 1.18 А |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Положення коробки висновків | 9H |
| Об'єм упаковки | 0,006 м3 |
| Вага нетто | 4.4 кг |
| Повна вага | 4.6 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |