| Номер у каталозі Grundfos | 95906753 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. гідростатичний натиск | 8 м |
| Макс витрата насоса | 11 м3/год |
| Макс. робочий тиск | Є 10 |
| Тип з'єднання | фланцеве |
| Монтажна довжина | 250 мм |
| Допустимий тиск | PN 6 / PN 10 |
| Матеріал корпусу насосу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Композит, PES/PP |
| Робоча рідина | Вода |
| густина | 998,2 кг/м3 |
| Температура рідини, що перекачується | -25 .. 110 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 0 .. 40 °C |
| Потужність насоса при швидкості 1 | 135 Вт |
| Потужність насоса при швидкості 2 | 200 Вт |
| Потужність насоса при швидкості 3 | 220 Вт |
| Сила струму при швидкості 1 | 0,6 А |
| Сила струму при швидкості 2 | 0,9 А |
| Сила струму при швидкості 3 | 0,98 А |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Положення коробки висновків | 9H |
| Вага нетто | 8.1 кг |
| Повна вага | 8.5 кг |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |