| Номер у каталозі Grundfos | 99812350 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. гідростатичний натиск | 1,4 м |
| Макс витрата насоса | 0,5 м3/год |
| Температура рідини, що перекачується | 2 .. 95 °C |
| Тип з'єднання | муфтове |
| З'єднання труб | Rp. 1/2 |
| Монтажна довжина | 80 мм |
| Матеріал корпусу насосу | Латунь |
| Матеріал робочого колеса | Композитний |
| Макс. робочий тиск | Є 10 |
| густина | 983.2 кг/м³ |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Сила струму | 0,07 А |
| Вага нетто | 0.94 кг |
| Повна вага | 1.04 кг |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |