| Номер у каталозі Grundfos | 96510168 |
| Загальний гідростатичний напір насоса | 73 м |
| Поточна розрахована витрата | 5 м3/год |
| Матеріал робочого колеса | Поліамід |
| Щаблі | 6 |
| Зворотній клапан | насос із вбудованим. зворотн. клапаном |
| Робоча рідина | Вода |
| густина | 998,2 кг/м3 |
| Температура рідини, що перекачується | макс. +35 °C |
| Вихід насосу | Rp1 1/2 |
| Мінімальний діаметр свердловини | 76 мм |
| Потужність насосу (P2) | 1.85 кВт |
| Потужність - P1 | 2.54 кВт |
| Тип електродвигуна | MSE3 |
| Напруга мережі | 1 x 200 - 240 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Сила струму | 12.3 А |
| Швидкість обертання електродвигуна | 10700 об/хв |
| Спосіб запуску | прямий пуск |
| Управління | можливе з'єднання з CU 300/CU 301 |
| Тепловий захист | внутрішня |
| Кабель живлення | 1.5 м |
| Вага нетто | 6.4 кг |
| Країна-виробник товару | Мексика |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |
Документация по скваженном насосе Грундфос SQE 5-70:
| 1 | Технічний опис Grundfos SQE 5-70 |
| 2 | Проспект по свердловинним насосам |
| 3 | Інструкція з експлуатації та монтажу Grundfos SQ |