| Номер у каталозі Grundfos | 99553575 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. гідростатичний натиск | 12 м |
| Макс витрата насоса | 2,2 м3/год |
| Температура рідини, що перекачується | 2 .. 95 °C |
| Допустимий тиск | PN 10 |
| Тип з'єднання | муфтове |
| З'єднання труб | G 1 |
| Монтажна довжина | 200 мм |
| Матеріал корпусу насосу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | PP Композит |
| Макс. робочий тиск | Є 10 |
| Робоча рідина | Вода |
| Діапазон температури навколишнього середовища | 0 .. 40 °C |
| густина | 998.2 кг/м³ |
| Напруга мережі | 1 x 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Сила струму | 0,89 А |
| Повна вага | 5.45 кг |
| Об'єм упаковки | 0.006 м³ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник (Країна реєстрації бренду) | Grundfos (Данія) |
Grundfos UPA 15-120 є насосом з постійним ротором, де насос і двигун утворюють єдине ціле без ущільнення валу. Цей насос завжди має бути встановлений із горизонтальним валом двигуна. Цей підсилювач має 2-полюсний асинхронний короткозамкнений двигун із тепловим захистом. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується. Ці конструктивні особливості забезпечують експлуатацію без обслуговування.
Відмінні особливості агрегату Grundfos UPA 15-120 :
Високоякісний побутовий насос, призначений для підвищення тиску питної води, що подається із зовнішнього джерела у житлових будинках. Бустерні насоси UPA збільшують тиск води для побутового споживання, щоб забезпечити необхідний тиск у душових кабінах, кранах, газових колонках та інших точках відбору.
Насос підвищення тиску забезпечує комфорт постійного тиску води з автоматичним запуском та зупинкою. Це керується вбудованим перемикачем потоку, що забезпечує оптимальний запуск/зупинка бустерного насоса залежно від потреби.